Služby

Dámské kadeřnictví

Pro dámy, nabízíme širokou nabídku kadeřnických služeb, jako jsou melíry, permanentní barvení, přeliv, trvalá ondulace, střihy, brazilský keratin, společenské a svatební účesy. Poradíme s výběrem barvy, střihu, stylingu nebo s možností péče o Vaše vlasy.

Holičství

Mužům doporučujeme naše portfolio, které obsahuje celou škálu pánských střihů, úprav vousů a kontur. Vytvoříme Vám vizáž podle Vašich přání od moderních trendů až po nestandardní extravaganci.

Kadeřnictví/holičství pro ty nejmenší

Myslíme i na to nejdůležitější v životě - na naše děti. Vytváříme klasické i moderní dětské účesy. Nabízíme dětské střihy a účesy pro mimořádné příležitosti, copánky, střihy podle oblíbených idolů atd.  Poradíme, jak správně pečovat o dětské vlasy.

 

Prodlužování a zhušťování vlasů

Máte řídké nebo lámavé vlasy? Jste již smířená s účesy pro krátké vlasy? Nezoufejte, i s tím Vám Art of Hair může pomoci.
Očekávejte nádherně husté a hlavně přirozeně vypadající vlasy. Specializujeme se na prodlužování a zhušťování kvalitními přírodními vlasy, zejména středoevropského typu. Samozřejmostí je poradenství, jak o vlasy pečovat.